نوع خبر 
 
 
دکتر فاضل لاریجانی با حضور در بیمارستان امام رضا آمل از اسدالله سیاح عیادت کرد.

به گزارش روابط عمومی ، دکتر فاضل لاریجانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی  عصر امروز با حضور در بیمارستان امام رضا آمل از اسدالله سیاح عیادت کرد و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت پزشکی وی قرار گرفت.

لاریجانی که توسط معاونان و مدیران این واحد دانشگاهی همراهی می‌شد؛ ضمن آرزوی سلامتی و بهبود کامل برای مهندس سیاح، شفای عاجل وی را از خداوند متعال خواستار شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی همچنین در گفتگو با یکی از فرزندان مهندس سیاح  ابراز امیدواری کرد که پدرشان  با به دست آوردن بهبودی کامل به آغوش گرم خانواده بازگردد.

مهندس اسدا... سیاح مسئول راه اندازی دانشگاه آیت ا... آملی از سال  از سال ۷۳ الی ۷۸ و اولین رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا... آملی در بدو تاسیس ، پیگیری و تحویل زمین دانشگاه ، صدور سند زمین به نام دانشگاه ، بازگشایی جاده ورودی زمین دانشگاه، پاک تراشی و نقشه برداری زمین، مجوز و نصب آب و برق ، ساخت ساختمان اداری سابق و کارگاه های شهید فلاح و سیفی، صدور مجوز 3 رشته و جذب دانشجو ، راه اندازی سیستم اداری و آموزشی دانشگاه از عملکرد وی محسوب می شود که زیر نظر هیات محترم موسس دانشگاه پایه ریزی شد .چهارشنبه 19 مهر 1396  16:3

آخرين تاريخ بازديد : شنبه 31 شهريور 1397  11:34:25
تعداد بازديد از اين خبر : 6255
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
نظر