نوع خبر 
 
 
مدیرکل دفتر برنامه ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان بیان کرد : مرکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده در واحد آیت الله آملی ایجاد خواهد شد
مدیرکل دفتر برنامه ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان در دیدار با دکتر فاضل لاریجانی از راه اندازی مرکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی خبرداد.
دکتر ناصرصبحی قراملکی  اظهار کرد : کمک به خانواده ها جهت همراهی بیشتر و کارآمدتر در ایفای نقش تصمیم سازی در امر ازدواج جوانان ، ارتقاء سطح بینش و فرهنگ عمومی و سطح بهداشت روانی جوانان و خانواده ها، مهارتهای ارتباطی و اجتماعی جوانان و افزایش آگاهی های مربوط به ازدواج ، جزو اهداف کلان دفتر برنامه ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان   است  .
وی با بیان اینکه براساس اصل دهم قانون اساسی و اسناد بالا دستی نظام و سیاست های ابلاغی 16 گانه مقام معظم رهبری درباره خانواده، توسط مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده دنبال خواهد شد اعلام کرد : دانشگاه ها می توانند در  ایجاد نهضت فراگیر ملی برای ترویج و تسهیل ازدواج موفق نقش اساسی داشته باشند .
این مسوول با بیان اینکه مجوز اولین مرکز تخصصی مشاوره دانشگاهی در راستای ترویج و تسهیل ازدواج به دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی اهدا خواهد شد تصریح کرد : با حضور شخصیت علمی چون دکتر فاضل لاریجانی در مدیریت این دانشگاه ،که فردی آگاه به مسایل اجتماعی هستند ؛ امیدواریم راه اندازی این مرکز دستاورد های خوبی برای منطقه داشته باشد .
وی در حاشیه بازدید از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی به خبرنگار ما گفت : این واحد دانشگاهی از فضای زیبایی بهرمند است و الحمد الله همه چیز درحد استاندارد می باشد و ما را به یاد دانشگاه های پیشرفته دنیا می اندازد .
مدیرکل دفتر برنامه ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان   گروه روانشناسی این دانشگاه را توانمند ارزیابی و بیان کرد : هر فردی وارد این دانشگاه می شود احساس خوشایندی دارد و حس می کند وارد یک دانشگاه با پشتوانه و قدمت زیاد شده است .
دکتر فاضل لاریجانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی در دیدار با دکتر ناصر صبحی قراملکی مدیرکل دفتر برنامه ریزی ازدواج  و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان   گفت : امروز ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی را می توان در کانون خانواده دنبال کرد.
این مسوول با اشاره به نقش والدین در حوزه مسائل فرهنگی و اجتماعی و کنترل آسیب ها، اظهار کرد:  آسیب های اجتماعی به عنوان معضلی فرهنگی در جامعه فراتر از ظرفیت دستگاه های دولتی است و رفع آن نیازمند عزم و همت عمومی مردم و مسئولان، به ویژه دانشگاهیان است.
لاریجانی با استقبال از ایجاد مرکز مشاوره خانواده و ازدواج در واحد آیت الله آملی تصریح کرد : آماده همکاری بیشتر با دفتر برنامه ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان  در جهت در ایجاد نهضت فراگیر ملی برای ترویج و تسهیل ازدواج موفق هستیم .
وی با بیان اینکه مرکز تحقیقات مدیریت و نو آوری واحد آیت الله آملی طرح های مناسبی برای همکاری متقابل با وزارت ورزش و جوانان دارد اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی پیشتاز مساله ازدواج و تعالی خانواده در کشور است.

سه شنبه 18 مهر 1396  13:57

آخرين تاريخ بازديد : شنبه 31 شهريور 1397  11:41:3
تعداد بازديد از اين خبر : 8026
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
نظر